Doğum Teminatlı Özel Sağlık Sigortası

Hamile olduğunuzu öğrendiyseniz, hamileliğiniz boyunca oluşacak; muayene, tahlil ve doğum gibi masraflarınızı karşılayacak size muhteşem bir teklifimiz var.

Doğum teminatlı özel sağlık sigortası, hamile olduğunuzu farkettikten sonraki kırk haftalık dönemde yapacağınız doktor muayene, tahlil ve tetkik, (normal/sezeryan) doğum masraflarını karşılamaktadır.

Özel sağlık sigortası poliçelerinde doğum teminatı ek teminatlar arasında yer almaktadır. Özel sağlık sigortasının temel teminatı yatarak tedavidir. Ayakta tedavi teminatı, yurtdışı teminatı ve doğum teminatı gibi ek teminatlar kişinin isteğine bağlı olarak özel sağlık sigortası poliçesine dahil edilebilmektedir.

Doğum teminatlı özel sağlık sigortası, özellikle hamilelik süreci başlamış anne adaylarının hemen başvuru yapabileceği ve hamilelik sürecinizdeki sağlık harcamalarını karşılanabileceği sigorta ürünüdür.

Anlaşmalı özel hastanelerde kadın hastalıkları bölümünde SGK nın kapsamına aldığı ve poliçe şartlarında bulunan sağlık harcamalarında hiçbir fark ödemeden sağlık hizmetinden faydalanılır.

Alternatif doğum paketlerini ve geçerli olduğu hastaneleri, başvuru şartlarını ve bekleme süreleri ile bekleme süresi olmayan doğum paketleri hakkında bilgi için GİM sigorta iletişim merkezinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Şirketimizi arayarak, dilediğiniz sigorta türünde ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Yapacağımız tüm sigorta işlemlerinde birçok sigorta acentesinden fiyat alarak en uygun ücreti sizlere sunuyoruz.