Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvencesi olan vatandaşların, SGK’nın anlaşmalı özel hastanelerinde yani sigorta poliçesindeki yazılıcı sigorta şirketi ile SGK’nın anlaşmalı hastenelerinde) yatarak ve ayakta tedavi giderlerine fark ödemeden hizmet almasını sağlayan bir sigorta türüdür.

GİM Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigortalıların, sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkabilecek hastalıklarıyle ilgili olarak muayene, araştırma (tetkik) ve tedavi giderlerini, poliçede belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri, SGK geri ödeme kuralları ve özel koşullar dahilinde karşılamaktadır.

Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları ve Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan yabancı uyruklu şahıslar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi kapsamında sigortalanabilmektedir.

Ayrıca Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında olan sigortalılar, tüp bebek ile ilgili giderlerini de karşılayabilmektedir. Bu teminat, SGK nın tüp bebek tedavisi ödeme koşulları altında, 1 yıllık poliçe süresince geçerlidir ve ek prim ödenmesi koşuluyla poliçeye dahil edilebilmektedir.

Hemen Teklif Al
Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 / Cumartesi - 10.00 - 14.00
Pazar Kapalı
Beştepe Mah. Meriç Sk. Milaslı 2000 Plaza
Kat:4 No: 5A/14
Yenimahalle / Ankara